• اتوماسیون خط فرآوری کیک کامل شد
  • حضور موفق صنایع بسته بندی محبوب در نمایشگاه های بین المللی

خط فرآوری و بسته بندی ترشی در ظرف یکبار مصرف

این مورد را ارزیابی کنید
(22 رای‌ها)

خط فرآوری و بسته بندی ترشی در ظروف یکبار مصرف          MSS2000           Pickles Production Line/Pickles Cucumber Machine 

چیده مان ماشین آلات خط تولید و بسته بندی ترشی در ظروف یکبار مصرف :

نحوه استقرار ماشین آلات در خط فرآوری ترشی و جهت بسته بندی در ظروف یکبار مصرف به صورت زیر پیشنهاد می شود. در ساخت خط تولید ترشیجات سعی شده چینش خط جهت استقرار ماشین آلات تولید و بسته بندی به صورت خطی و مستقیم باشد و تا حد امکان اتوماسیون در خط رعایت گردد. استفاده از سیستم های کاتر و برش اتوماتیک و نیمه اتوماتیک امکان ایجاد اسلایس ها با ضخامت متفاوت و تنوع در تولید ترشی را باعث گردیده است . سیل وکیوم های اتوماتیک با دارا بودن پرکن های مایعات بر روی خود ، به طور قابل ملاحظه ای راندمان تولید را بالا برده و هزینه کارگری را کاهش می دهد و سبب ارزان شدن خط تولید ترشی می گردد. استفاده از سیستم های نیمه اتوماتیک و غیر پیوسته در کارگاههای تولیدی و مواردی که تولید فصلی است ارزان و اقتصادی است . قیمت ماشین آلات تولید و بسته بندی ترشی بسته به راندمان تولید و انتخاب ماشین آلات مربوطه دارد. لذا در دیاگرام زیر ارتباط دستگاههای تولید و بسته بندی سیل وکیومی شوریجات ( شوری در ظرف یکبار مصرف) ارائه میگردد تا انتخاب ماشین آلات آسانتر گردد.ماشین سازی محبوب در اصفهان با داشتن تخصص و تجربه کافی در زمینه ساخت خط ترشی با توجه به راندمان تولید و مطابق با سالن تولید خریدار ، اقدام به طراحی و ساخت انواع ماشین آلات خط فرآوری ،تولید و بسته بندی انواع شوری و ترشی می نماید تا با کمترین هزینه بهترین راندمان و کارایی برای صنعت غذایی کشور محقق شود.

دیاگرام چینش و فلوچارت خط فرآوری و بسته بندی ترشی در ظروف یکبار مصرف:

برای مشاهده هر یک از ماشین آلات بر روی آن کلیک نمایید.

نوار لکه گیری و بازدیدوان شستشو : (به صورت تک مرحله با آبگیر یا سه مرحله ای)دستگاه کاتر و اسلایسر ⇐ تونل بلنچ (دستگاه آنزیم بری) ⇐ دستگاه بسته بندی ظروف یکبار مصرف به یکی از این سه حالت : 1- سیل وکیوم یا 2- تری سیلر یا 3- فرم فیل سیل همچنین می توان خیار شور را در کیسه های سه طرف دوخت وکیومی با دستگاه وکیوم ایستاده یا کابینی بسته بندی نمود.⇐ دستگاه پاستوریزاتور تونلیدستگاه شیرینگ پک

تولید ظرف یکبار مصرف برای دستگاه سیل وکیوم و یا تری سیلر براساس راندمان از یکی از دو حالت زیر استفاده می نماییم.

الف : ترموفرمینگ نیمه اتوماتیک.

جهت تولید ظروف پی وی سی و هایم پک . راندمان دستگاه : حدود 360 الی 700 شیت در ساعت.(بسته به ضخامت فیلم و عمق مکش).

جهت مشاهده ترموفرمینگ نیمه اتوماتیک کلیک کنید.

ب : ترموفرمینگ اتوماتیک.

این دستگاه یک خط تولید کامل می باشد . جهت تولید ظرف و انواع قالب از فیلم های pvc, pp, pe, pa و .... بکار می رود. راندمان دستگاه : هر 6- 18 ثانیه یک شیت . (بسته به جنس و ضخامت رول بسته بندی و عمق مکش ).

جهت مشاهده ترموفرمینگ تمام اتوماتیک کلیک کنید.

این دستگاه یک خط تولید کامل می باشد . جهت تولید ظرف و انواع قالب از فیلم های pvc, pp, pe, pa و .... بکار می رود. راندمان دستگاه : هر 6- 18 ثانیه یک شیت . (بسته به جنس و ضخامت رول بسته بندی و عمق مکش ). برق مصرفی : 3 فاز 25 امپر. مصرف برق :8-10 کیلو وات. رنگ:پودری الکترو استاتیک (در صورت سفارش استیل). سیستم عملکرد : الکترو مکانیک و پنوماتیک .

جهت مشاهده ترموفرمینگ تمام اتوماتیک کلیک کنید.

محتوای بیشتر در این بخش: « خط فرآوری و بسته بندی ترشی در شیشه

تماس با ما

اصفهان - خیابان امام خمینی- میدان استقلال( فلکه دانشگاه صنعتی) - خیابان حکیم فرزانه -کوچه شماره 22- پلاک 4

33850139 031

09131113151

09133058163

8415789354

info@mahboobpacking.com

             

برچسب ها