• اتوماسیون خط فرآوری کیک کامل شد
  • حضور موفق صنایع بسته بندی محبوب در نمایشگاه های بین المللی

دستگاه شیرینگ-شیرینگ پک

این مورد را ارزیابی کنید
(7 رای‌ها)

دستگاه شیرینگ - شیرینگ پک         MSS4000        Shrink Wrap Packaging Machines 

 

در ابتدا ذکر این موضوع را لازم می دانم که اسم صحیح این ماشین بسته بندی ،دستگاه شیرینک پک یا شرینک پک می باشد ،اما اگر این قاعده زبان را بپذیریم که اگر یک اشتیاه به صورت پرتکرار بکار برده شود و اصطلاحی عام گردد ،دیگر اشتباه نیست ،نتیجه میگیریم که شیرینگ پک درست بوده و تفاوتی بین بکاربردن شیرینگ پک و شیرینک پک وجود ندارد.

دستگاه شیرینگ پک معروف به شیرینگ ،به دلایل حذف کارتن در بسته بندی  و ایجاد حالت آک بند و افزایش مقاومت بسته در حمل و نقل به انضمام ایجاد ظاهری زیباتر ،یک دستگاه اقتصادی بسته بندی به شمار می رود . در ماشین سازی محبوب، با طراحی جدید دستگاه شیرینگ پک ، مصرف برق دستگاه نسبت به موارد مشابه تا 50% کاهش یافته است . بطور مثال برای شیرینگ با عرض دوخت شیرینگ 60 سانتی متر و ارتفاع کارگیر تونل شیرینگ 35 سانتی متر که مصرف برق سه فاز در اکثر شیرینگ ها 45-60 آمپر می باشد در این مدل شیرینگ پک مصرف برق به 20-21 آمپر کاهش یافته است و این امر سبب بازگشت سرمایه از صرفه جویی در مصرف برق شده و موجب ارزان تر شدن قیمت دستگاه شیرینگ گردیده است . شیرینگ انواع متفاوتی، بسته به نوع کاربرد دارد:

1 - اگر کارتن یا جعبه کوچک را بخواهیم شیرینگ کنیم استفاده از شیرینگ کابینی توصیه می شود زیرا هم شیرینگ کم مصرفی است و هم شیرینگ کوچک و ارزانی محسوب می شود ،مانند شیرینگ و بسته بندی جعبه هدایای تبلیغاتی ،شیرینگ و بسته بندی جعبه گز و پولکی و نبات،شیرینگ و بسته بندی جعبه اسباب بازی ،شیرینگ و بسته بندی جعبه چای و ... . مزیت این شیرینگ ،تمام بسته بودن بسته بندی می باشد و با فیلم پی وی سی عملیات شیرینگ را انجام می دهد. جهت مشاهده شیرینک کابینی کلیک نمایید.

اگر راندمان بالا بود از دستگاه شیرینگ تونلی چهار طرف دوخت (بسته) به صورت نیمه اتوماتیک یا تمام اتوماتیک استفاده می شود مثل شیرینگ و بسته بندی چهار لیتری روغن و یا بسته بندی در کارخانه های تولید و بسته بندی اسباب بازی،در ضمن این شیرینگ به مشتری اطمینان از تمام بسته بودن و عدم آلودگی محصول بسته بندی شده را می دهد مانند شیرینگ و بسته بندی عروسک یا شیرینگ و بسته بندی کتاب و کاغذ. جهت مشاهده شیرینگ تونلی با دوخت L شکل کلیک نمایید.

در صورتی که بخواهیم از شیرینگ در سهولت در حمل و نقل نیز استفاده کنیم انواع دستگاه شیرینگ پک دروازه ای ، کاربرد دارد که به بسته بندی شیرینگ حالت دو دستگیره در دو طرف می دهد ،دستگاه شیرینگ پک دروازه ای با پلاستیک شیرینگ کار میکند ،این نوع بسته بندی شیرینگ ،مانند : شیرینگ و بسته بندی آب معدنی و یا نوشابه که اتوماتیک ،شیرینگ می شوند و بسته بندی شیرینگ به صورت تمام پلاستیک است و دو بیضی در دو طرف شل بسته بندی ،حالت دستگیره داشته و برای حمل و نقل راحتی ایجاد می کند، در ضمن با حذف کارتن ، از قیمت بسته بندی می کاهد و باعث بسته بندی و شیرینگ ارزان می شود. جهت مشاهده شیرینک پک تونلی اتوماتیک کلیک نمایید. در صورتی که راندمان کم باشد و یا کفی مقوایی استفاده کنیم یا محصول حالت نیم کارتن داشته باشد از انواع نیمه اتوماتیک شیرینگ استفاده می کنیم مثل شیرینگ و بسته بندی قوطی رب گوجه فرنگی ، شیرینگ و بسته بندی آب باطری ،شیرینگ و بسته بندی کیک ،شیرینگ و بسته بندی ماست. شیرینگ پک نیمه اتوماتیک ،پر کاربردترین نوع شیرینگ می باشد. جهت مشاهده شیرینک نیمه اتوماتیک کلیک نمایید.

شیرینگ تونل یا تونل شیرینگ ،قسمت دوخت پنوماتیکی را ندارد، هنر در ساخت شیرینگ تونل این است که سیرکوله حرارت در تونل شیرینگ به نوعی باشد که دو طرف پلاستیک به نحوی در هم ادغام و یکی گردند که قابل تشخیص و باز شدن نباشند این شیرینگ به شیرینگ دستی و شیرینگ ارزان نیز معروف است. مانند شیرینگ و بسته بندی سنگ انتیک و گیوتین. جهت مشاهده شیرینک تونل کلیک نمایید.

اگر بخواهیم از لیبل کاغذی در محصول استفاده نکنیم و از لیبل شیرینگ یا لیبل های شیرینگ (high shrink) استفاده کنیم ،چه به صورت لیبل و چه به صورت غلاف،از دستگاه شیرینگ لیبل یا شیرینگ استرچ که همان شیرینگ غلاف زن می باشد استفاده می کنیم . جهت مشاهده شیرینک لیبل کلیک نمایید.این توضیح شایسته است که با استفاده از شیرینگ لیبل چه به صورت اتوماتیک و چه به صورت نیمه اتوماتیک ،با داشتن طراحی زیبا ،ضمن بالا بردن سرعت عملیات لیبلینگ در بسته بندی ،می توان در بطری ها غلاف درب محصول را هم شیرینگ کرد (Tamper Proofness)، و به محصول حالت پلمپ بدهیم که مشتری پسندی آنرا بالابرده و از ریزش مایعات داخل بسته بندی نیز جلوگیری کنیم. جهت مشاهده و مقایسه انواع شیرینک پک کلیک نمایید.

تماس با ما

اصفهان - خیابان امام خمینی- میدان استقلال( فلکه دانشگاه صنعتی) - خیابان حکیم فرزانه -کوچه شماره 22- پلاک 4

33850139 031

09131113151

09133058163

8415789354

info@mahboobpacking.com

             

برچسب ها