• اتوماسیون خط فرآوری کیک کامل شد
  • حضور موفق صنایع بسته بندی محبوب در نمایشگاه های بین المللی

دستگاه وکیوم افقی

این مورد را ارزیابی کنید
(7 رای‌ها)

دستگاه وکیوم افقی    MSS5004    Vacuum Packaging Machines  

نوع کاربری دستگاه وکیوم نازل دار افقی :


دستگاه وکیوم افقی ،جهت بسته بندی  با اعمال وکیوم درکیسه های سه طرف دوخت وکیومی بکار می رود، مانند دستگاه وکیوم پسته و بادام یا دستگاه وکیوم انواع مغزها همچنین دستگاه وکیوم سوسیس و کالبالس. دستگاههای وکیوم افقی بسته به راندمان تولید میتوانند در راندمان های بالا به صورت چند دستگاه در یک دستگاه باشند، در دستگاه وکیوم میگو و وکیوم ماهی به دلیل اینکه چینش محصول در کیسه وکیوم دستی و راندمان بسته بندی بالا می باشد از دستگاه وکیوم افقی سه سیستمی در یک طرف و یا شش سیستمی در دو طرف استفاده میگردد، در دستگاه وکیوم گوشت  و دستگاه وکیوم مرغ نیز به همین صورت توصیه می شود. در دستگاههای وکیوم کابینی امکان وکیوم این مواد غذایی وجود دارد فقط راندمان پایین تر می باشد و در مدل های جدید دستگاههای وکیوم کابینی از نازل در کابین، برای جبران راندمان استفاده شده است. در وکیوم موادی که دارای دو فاز مایع و جامد می باشند مانند دستگاه وکیوم خیار شور، نازل افقی استفاده گردیده با این تفاوت که سطح میز تکیه گاه محصول کمی پایین تر از فک دوخت بوده و یک پله کوچک جهت جلوگیری ازخروج فاز مایع از کیسه بسته بندی وکیوم ایجاد شده است یا از وکیوم کابینی نازل دار استفاده می گردد همچنین از دستگاههای دوخت نواری دارای وکیوم نازل دار می توان استفاده نمود که اندکی ریزش مایع حین وکیوم مشاهده می شود. در صورتی که وکیوم برای مواد پودری، مورد نظر باشد مانند دستگاه وکیوم گیاهان دارویی، نصب سیستم غبار گیر قبل از پمپ وکیوم سبب جلوگیری از خرابی پمپ وکیوم می گردد . در ماشین سازی محبوب بسته به نوع ماده مورد وکیوم، اقدام به ساخت دستگاه وکیوم با مشخصات مرتبط که توضیح آن داده شد انجام می پذیرد تا بهترین کاربری از دستگاه وکیوم بدون کابین و نازل دار فراهم گردد. در دستگاه وکیوم مغز پسته و بادام و موادی که در اوزان بالا بین 10 تا 40 کیلوگرم بسته بندی وکیومی می گردند از وکیوم نازل دار عمودی با میز کارگیر متحرک نمونه، استفاده می شود. 

مشخصات فنی دستگاه وکیوم مواد غذایی :    

وزن دستگاه

250-150 کیلوگرم می باشد

 راندمان دستگاه

حدود 100-600 بسته در ساعت(این راندمان برای هر نازل می باشد که این دستگاه تا شش نازل قابل ارتقاء می باشد ،همچنین راندمان به مقدار وکیوم و فضای خالی موجود در کیسه بستگی دارد)

رنگ

الکترواستاتیک (در صورت سفارش تمام استیل)

برق مصرفی

3 فاز 25 آمپر

سیستم عملکرد

ظرفیت پمپ

الکترومکانیک و پنوماتیک

60-40 متر مکعب در ساعت

مصرف برق

5-3 کیلووات

قیمت

بر اساس سفارش

ابعاد دستگاه

طول 1.2،عرض 1.2 ،ارتفاع 1.5( ابعاد بر حسب متر می باشد)


سایر مشخصات :
1-  نحوه عملکرد: بسته ها را در قسمت نازل دستگاه وکیوم قرارداده و استارت می کنیم بقیه پروسه اتوماتیک صورت گرفته و نمونه وکیوم شده با دوخت مناسب قابل برداشت و دستگاه آماده استارت بعدی است. در دستگاه چند نازل ،مزیت آن است که در زمان وکیوم و دوخت نازل اول ، می توان نمونه بعدی را در نازل دوم قرارداد و به این شکل راندمان افزایش می یابد.
2- قسمت دوخت دستگاه وکیوم، در دو مدل، بسته به ضخامت کیسه های وکیومی وجود دارد: 1 -  دوخت به صورت سیمی  (با ترانس و تایمر).2- فک دوخت (با ترموستات و المنت حرارتی ).                                                                                                                 
3- قابلیت تزریق گاز در دستگاه وکیوم وجود دارد.                                                                                                                                                                                                                                                                                                        4- مزیت عملیاتی : راندمان بالا از مزایای شاخص این مدل دستگاه وکیوم می باشد.

رسانه

محتوای بیشتر در این بخش: دستگاه وکیوم عمودی - ایستاده »

تماس با ما

اصفهان - خیابان امام خمینی- میدان استقلال( فلکه دانشگاه صنعتی) - خیابان حکیم فرزانه -کوچه شماره 22- پلاک 4

33850139 031

09131113151

09133058163

8415789354

info@mahboobpacking.com

             

برچسب ها